Baner reklamowy z logo i opisem

Banery reklamowe na których możesz umieścić logo swojej firmy jak i również opis jakie usługi oferujesz. Baner możesz wywieszać lub stawiać we wszystkich miejscach, gdzie jest to możliwe by wszyscy, którzy widzą baner mogli do Ciebie napisać lub zadzwonić. Baner reklamowy może mieć różne wymiary dopasowane do Twoich potrzeb i zawierać wszystkie niezbędne informacje jak na przykład logo, nazwę firmy i usługi jakie oferujesz. Baner reklamowy w zależności od materiału można prezentować w wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Dostępne materiały do wykonania banera reklamowego

Najbardziej popularnym i odpornym materiałem do stworzenia banera reklamowego jest PVC. Naturalnie w zależności od przeznaczenia banera reklamowego w ofercie znajdują się inne materiały z, których może zostać wykonany Twój baner reklamowy takie jak decotex czy canavas. Wszystko jest zależne od przeznaczenia danego banera i gdzie będziesz go używać. Banery reklamowe są wykorzystywane w różnych formach i mają różne przeznaczenie reklamowe. 

16 1

Baner reklamowy z PVC

Projekt banera reklamowego zawiera osadzenie logo wraz z tekstem czyli danymi kontaktowymi do Twojej firmy i opisem usług jakie oferujesz. Materiał do stworzenia banera reklamowego to PVC o grubości 510 g/m2. Druk logo i tekstów jest kolorowy i jednostronny. Przykładowy wymiar banera to prostokąt o szerokości 200 cm i wysokości 100 cm. Baner może być montowany na mocowaniu z metalowych kółek, które znajdują się na rancie banera. Ilość metalowych kółek jest zależna od przeznaczenia banera i klient decyduje o ich ilości. 

Jaka jest cena banera reklamowego?

8 1

Cena banera reklamowego PVC

Cena banera reklamowego z materiału PVC o grubości 510 g/m2 wraz z osadzeniem logo i potrzebnych napisów w języku polskim w formie prostokąta o wymiarze 200 × 100 cm.

  • Baner reklamowy 480 zł

    Cena zawiera wykonanie dla klienta baner w terminie od 5 do 10 dni roboczych. Cena banera na innych materiałach jest dostępna na stronie.

Czas realizacji banera reklamowego i wysyłka

29 2

Czas potrzebny do wykonania banera reklamowego i wysyłka

Czas potrzebny do wykonania banera reklamowego to od 5 do 10 dni roboczych. Po dokonaniu wpłaty za wykonanie banera i zaakceptowanie projektu banera reklamowego, baner zostaje wykonany, a następnie wysłany do klienta. Projekt może zostać maksymalnie trzy razy poprawiany przez klienta. Po tym czasie klient musi wybrać jeden z możliwych dostępnych projektów. Kiedy baner jest gotowy zostaje wysłany na podany adres klienta. Baner reklamowy wysyłany jest z kodem nadania przesyłki, który zostaje wysłany do klienta pocztą email lub na podany numer telefonu. Klient po otrzymaniu banera jest zobowiązany do kontroli przesyłki i banera od razu jak tylko przesyłka zostanie odebrana od kuriera.